Lokalita

Obec Zbůch je malebnou a doslova ideální lokalitou pro trvalé žití. Místo, jež se nachází zhruba 7 km jihozápadně od Plzně. Obec s počtem obyvatel přesahujících číslo 2 000 a s průměrným věkem obyvatel 38 let. To jsou zajímavé předpoklady pro budoucí život mladých rodin s dětmi a postarší občany.

Zbůch disponuje kvalitní občanskou vybaveností, kterou tvoří obchody s libovolným sortimentem. Na dosah ruky budete mít základní a mateřskou školu, včetně knihovny, lékárny, pošty, zdravotnického zařízení a několika restaurací.

Zapojit se můžete do nejrůznějších spolků, jejichž náplň osloví jak děti, tak dospělé. Jsou to například dobrovolní hasiči nebo TJ Baník Zbůch. V obci jsou pravidelně pořádané sportovní a kulturní akce, takže z pohledu zábavy nebudete strádat.

vyberte si váš byt


Okolí projektu

Dostupnost

Do Plzně se dopravíte jedním z níže uvedených způsobů.

Do Plzně dojedete za:

15 min.
20 min.
25 min.

Aktivity v okolí:

  • TJ Baník Zbůch
  • SDH Zbůch
  • Myslivecké sdružení
  • Český rybářský svaz

...a další

podívejte se na web obce Zbůch

Autobusová zastávka

Lékař, nemocnice

Škola

Městský úřad

Nákupní centrum

Restaurace

Bankomat

Lékárna

Pošta

Policie

Čerpací stanice

Občanská vybavenost v okolí

S vynikajícím situováním obce Zbůch souvisí velice snadná dostupnost do velkého jihočeského města Plzeň. Ta je vzdálena jen cca 7 km. Dopravit se do ní můžete prostřednictvím automobilu, častých a pravidelných autobusových linek nebo s pomocí vlaku.

Plzeň z hlediska občanské vybavenosti značným způsobem rozšiřuje možnosti spokojeného žití. Ať už to bude vzdělání, pohybové aktivity nebo nakupování v obchodních domech. Podobných zařízení a spolků se na území Plzně nachází více, než dost.

Byty Zbůch jsou tak velice lukrativní investicí do vlastního obydlí. Na jednu stranu žijete v poklidné lokalitě malé obce, a na tu druhou máte neomezené služby velkého města vzdálené jen několik minut jízdy.